On-line rozhovor
Odpovědi na vaše dotazy v on-line rozhovoru www.svoboda.info, které jste pokládali Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 Lucii Janečkové, si můžete přečíst zde.
Finálový večer

Miss Kutnohorska a středních Čech se v pátek v Tylově divadle v Kutné Hoře stala osmnáctiletá Lucie Janečková ze Zbraslavic. Cenu pro první vicemiss si odnesla Marcela Vovsová z Mělníka a druhou vicemiss se stala Jana Šimáčková z Roudnice nad Labem. Nejvíce přízně se u fanoušků těšila Kristýna Osúchová, protože na základě hlasování SMS získala titul Miss sympatie Kutnohorska a středních Čech. Prohlédnout si můžete fotogalerii z posledních příprav a generálky zde a z následné after párty v Discobaru Jáma zde.
Ohlasy některých aktérů večera najdete tady, zprávu z Radia Region o plánech Lucie Janečkové si můžete vyslechnout zde.

Finalistky soutěže Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 ve čtvrtek začaly nacvičovat program pro páteční večer v Tylově divadle v Kutné Hoře. Pár fotek ze čtvrtečního odpoledne najdete zde. Můžete si také prohlédnout medailonky jednotlivých soutěžících a rychlou vědomostní soutěž. Videa najdete zde.

Co se stalo...

Barbora Kořínková zvala do kostnice a chrámu Svaté Barbory

Praha - Barvy Kutnohorska v soutěži Miss Junior Open 2008 měla hájit Jana Kratochvílová, která se však ke kutnohorské soutěži otočila zády. Nejprve se omluvila kvůli nemoci, aby pak dala přednost jiné soutěži. V Národním domě na Vinohradech ji ve středu večer skvěle nahradila první vicemiss Kutnohorska 2008 Barbora Kořínková.

"Nakonec to bylo dobré," usmívala se Barbora Kořínková, která se po říjnovém finále v Kutné Hoře nechala slyšet, že už se soutěžemi Miss končí. "Teď už ale opravdu, doufám, že tahle je pro mě poslední miss," smála se v Praze. "A že jsem nevyhrála? Jsem ráda, že jedu domů," mávla rukou.

Slavnostním večerem provázel moderátor Pavel Novotný a podkreslily jej písničky od skupiny ABBA. "Hudba mě asi potěšila nejvíce, ABBU mám ráda a na její písničky se mi dobře chodilo i tancovalo," přemýšlela nahlas, která v jedné z disciplín bravurně zvládla i pozvánku do Kutné Hory. Zmínila jak sedleckou kostnici, tak historii chrámu Sv. Barbory.

Deset soutěžích v Miss Junior Open 2008 prodělalo soustředění na zámku v Hrubé Skále. "Prostředí bylo nádherné, ale program byl velice našlápnutý. Každý den jsme vstávaly v půl sedmé a pracovaly do deseti do večera," řekla Barbora Kořínková.

Porotu soutěže Miss Junior Open 2008 nejvíce okouzlila Michaela Kotalíková z Jihlavy.


| Autor: René Svoboda | Vydáno dne 27. 11. 2008 | 7194 přečtení
Starý formát tohoto webu najdete zde.
Vyhledávání

Vyhledat text

Hlavní partneři
Drinks Union

Silnice Čáslav

Pojišťovna Uniqa

Vydeko s.r.o.

Drinks Union

Společnost AUTO-Tech Vinoř, s.r.o.

Kohap s.r.o.

Mravcova pojišťovací agentura

Autocombi Holoubek - Kutná Hora

Cestovní kancelář Autocombi Holoubek - Kutná Hora

DBV-ITL, s.r.o.

Controlling Invest spol. s r. o.

Štěpán Pipek

Bižuterie Monika - Poděbrady

Milko - Polabské mlékárny a.s.Partneři
Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.