On-line rozhovor
Odpovědi na vaše dotazy v on-line rozhovoru www.svoboda.info, které jste pokládali Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 Lucii Janečkové, si můžete přečíst zde.
Finálový večer

Miss Kutnohorska a středních Čech se v pátek v Tylově divadle v Kutné Hoře stala osmnáctiletá Lucie Janečková ze Zbraslavic. Cenu pro první vicemiss si odnesla Marcela Vovsová z Mělníka a druhou vicemiss se stala Jana Šimáčková z Roudnice nad Labem. Nejvíce přízně se u fanoušků těšila Kristýna Osúchová, protože na základě hlasování SMS získala titul Miss sympatie Kutnohorska a středních Čech. Prohlédnout si můžete fotogalerii z posledních příprav a generálky zde a z následné after párty v Discobaru Jáma zde.
Ohlasy některých aktérů večera najdete tady, zprávu z Radia Region o plánech Lucie Janečkové si můžete vyslechnout zde.

Finalistky soutěže Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 ve čtvrtek začaly nacvičovat program pro páteční večer v Tylově divadle v Kutné Hoře. Pár fotek ze čtvrtečního odpoledne najdete zde. Můžete si také prohlédnout medailonky jednotlivých soutěžících a rychlou vědomostní soutěž. Videa najdete zde.

Co se stalo...

Druhou ženou českého internetu Lenka Volfová!

Zruč nad Sázavou - Na samotný vrchol v soutěži iMiss 2009 Lenka Volfová sice nedosáhla, přesto si připsala velmi cenný úspěch: V pražském klubu SaSaZu si nasadila korunku připravenou pro druhou dívku v pořadí!

Finalistky se představily v pátek 16. října divákům v klubu i na internetu díky přímému přenosu přes portál Metoo.cz při módních přehlídkách značek Mayo Chix, Valentino (od Luxurystyle.cz), Esprit, spodní prádlo bruno banani, šperky Storm a večerních šatech od návrhářky Jiřiny Tauchmanové. Největší ohlas u diváků získal společný tanec finalistek v choreografii v kostýmech značky Obsessive.

Ve finálové porotě v pátek usedli automobilový závodník Jan Charouz, tisková mluvčí Eva Jurinová, Česká Miss 2009 Iveta Lutovská, herečka a moderátorka Nikol Moravcová, iMiss 2008 Lucie Klukavá, prezident soutěže Kája Pavlíček a zástupci partnerů soutěže.

"V klubu byla skvělá atmosféra, my jako finalistky jsme si večer skvěle užily," podělila se o dojmy Lenka Volfová, finalistka soutěže Miss Kutnohorska 2007, která je za druhé místo samozřejmě velmi ráda. "Jsem nadšená, navíc jsem vyhrála v doprovodné soutěži iMiss pláž 2009, takže od teď se budu válet už jenom na pláži," smála se. Po soutěži musí obsolvovat i několik společenských povinností. "V televizi Óčko jsme předtáčely pořad InBox, v pátek se lidé mohou dívat na premiéru a v sobotu na reprízu," uvedla příklad a poodkryla zákulisí: "Někam do dotazníku jsem napsala, že mám ráda zahradnictví. Udělali tam ze mě největší zahradnici, to mě celkem pobavili. Jsem zvědavá, co z toho vzejde."

Večerem v klubu SaSaZu diváky i finalistky provázely Eva Decastelo (Aichmajerová) a Libor Bouček. "Už jsme se znali, bylo to fajn," uzavřela Lenka Volfová. Více informací a záznam finálového večera iMiss 2009 najdete zde.


| Autor: René Svoboda | Vydáno dne 21. 10. 2009 | 9128 přečtení
Starý formát tohoto webu najdete zde.
Vyhledávání

Vyhledat text

Hlavní partneři
Drinks Union

Silnice Čáslav

Pojišťovna Uniqa

Vydeko s.r.o.

Drinks Union

Společnost AUTO-Tech Vinoř, s.r.o.

Kohap s.r.o.

Mravcova pojišťovací agentura

Autocombi Holoubek - Kutná Hora

Cestovní kancelář Autocombi Holoubek - Kutná Hora

DBV-ITL, s.r.o.

Controlling Invest spol. s r. o.

Štěpán Pipek

Bižuterie Monika - Poděbrady

Milko - Polabské mlékárny a.s.Partneři
Kalendář
<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.