On-line rozhovor
Odpovědi na vaše dotazy v on-line rozhovoru www.svoboda.info, které jste pokládali Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 Lucii Janečkové, si můžete přečíst zde.
Finálový večer

Miss Kutnohorska a středních Čech se v pátek v Tylově divadle v Kutné Hoře stala osmnáctiletá Lucie Janečková ze Zbraslavic. Cenu pro první vicemiss si odnesla Marcela Vovsová z Mělníka a druhou vicemiss se stala Jana Šimáčková z Roudnice nad Labem. Nejvíce přízně se u fanoušků těšila Kristýna Osúchová, protože na základě hlasování SMS získala titul Miss sympatie Kutnohorska a středních Čech. Prohlédnout si můžete fotogalerii z posledních příprav a generálky zde a z následné after párty v Discobaru Jáma zde.
Ohlasy některých aktérů večera najdete tady, zprávu z Radia Region o plánech Lucie Janečkové si můžete vyslechnout zde.

Finalistky soutěže Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 ve čtvrtek začaly nacvičovat program pro páteční večer v Tylově divadle v Kutné Hoře. Pár fotek ze čtvrtečního odpoledne najdete zde. Můžete si také prohlédnout medailonky jednotlivých soutěžících a rychlou vědomostní soutěž. Videa najdete zde.

Co se stalo...

Jakub Ludvík si vybral Báru Kořínkovou!

Praha - Jednoznačně okouzlen je dvorní fotograf soutěží Miss Junior, Jakub Ludvík, soutěžící z galavečera Miss Junior 2008 OPEN, Barborou Koříkovou (1. vicemiss Kutnohorska).

"Jakubovi padla Barbora do oka už na soustředění soutěžících na zámku Hrubá Skála, kam přijel. Je to každoroční tradice. Náš dvorní fotograf přijíždí pravidelně na soustředění, aby viděl slečny "v akci". Nechá si předvést volné disciplíny, pak promenádu v plavkách a má jasno," vysvětluje prezidentka soutěže Miss Junior 2008 OPEN, Kateřina Hamrová. "Ví, která dívka u něj zvítězila. Musím říct, že se jako profesionál na pravém místě vždy trefí do fotogenické dívky. O Barboře prohlásil, že je nádherná – tip Umy Thurman.

"Výsledky nevýsledky, s Barborou se Jakub Ludvík chystá nafotit první zkušební fotografie, na něž jsem opravdu zvědavá," dodává Kateřina Hamrová. "A co můžu říct k focení v ateliéru Jakuba Ludvíka? Jen málokdy se stane, že by dívka – modelka, kterou fotí, nedostala následné nabídky k práci. Držím Barboře upřímně palce!," uzavírá Kateřina Hamrová.

Pozn. red.: Fotograf Jakub Ludvík fotí české i světové celebrity, sportovce i politiky. Neodmyslitelně se zapsal do povědomí veřejnosti proslule nečekanými fotografiemi bývalé ženy Jiřího Paroubka.


| Autor: | Vydáno dne 30. 11. 2008 | 8259 přečtení
Starý formát tohoto webu najdete zde.
Vyhledávání

Vyhledat text

Hlavní partneři
Drinks Union

Silnice Čáslav

Pojišťovna Uniqa

Vydeko s.r.o.

Drinks Union

Společnost AUTO-Tech Vinoř, s.r.o.

Kohap s.r.o.

Mravcova pojišťovací agentura

Autocombi Holoubek - Kutná Hora

Cestovní kancelář Autocombi Holoubek - Kutná Hora

DBV-ITL, s.r.o.

Controlling Invest spol. s r. o.

Štěpán Pipek

Bižuterie Monika - Poděbrady

Milko - Polabské mlékárny a.s.Partneři
Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.