On-line rozhovor
Odpovědi na vaše dotazy v on-line rozhovoru www.svoboda.info, které jste pokládali Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 Lucii Janečkové, si můžete přečíst zde.
Finálový večer

Miss Kutnohorska a středních Čech se v pátek v Tylově divadle v Kutné Hoře stala osmnáctiletá Lucie Janečková ze Zbraslavic. Cenu pro první vicemiss si odnesla Marcela Vovsová z Mělníka a druhou vicemiss se stala Jana Šimáčková z Roudnice nad Labem. Nejvíce přízně se u fanoušků těšila Kristýna Osúchová, protože na základě hlasování SMS získala titul Miss sympatie Kutnohorska a středních Čech. Prohlédnout si můžete fotogalerii z posledních příprav a generálky zde a z následné after párty v Discobaru Jáma zde.
Ohlasy některých aktérů večera najdete tady, zprávu z Radia Region o plánech Lucie Janečkové si můžete vyslechnout zde.

Finalistky soutěže Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 ve čtvrtek začaly nacvičovat program pro páteční večer v Tylově divadle v Kutné Hoře. Pár fotek ze čtvrtečního odpoledne najdete zde. Můžete si také prohlédnout medailonky jednotlivých soutěžících a rychlou vědomostní soutěž. Videa najdete zde.

Co se stalo...

Miss Heineken ČR je Marcela Vovsová

Brno - V rámci čtvrtého ročníku Mezinárodního veletrhu gastronomie, hotelových služeb a veřejného stravování uspořádal pivovarnický koncern Heineken Česká republika volbu Miss přímo na svém prezentačním stánku. Každá z osmi finalistek soutěže zastupovala jednu značku piva, za to kutnohorské Dačický bojovala Kateřina Šibravová.

Moderátor soutěže Michal Trnka mohl vyhlásit vítězkou Marcelu Vovsovou z Mělníku, které středeční odpoledne vyloženě sedlo. Nejen že před porotou vystupovala suverénně a sebevědomě, ale jako jediná na jedno natočení načepovala pivo přesně na míru. "Točení piva jsem trénovala před soutěží Miss zlatého moku 2008, dneska to bylo štěstí," přiznala vítězka, na kterou nervozita pořádně dolehla až po soutěži. "Včera jsme měly všechny možnost si čepování piva vyzkoušet a musím říct, že jsem piva natočila vždy tak centimetr pod míru," doplnila. A co dělala bezprostředně po soutěži? "Pojedu domů, jsem hodně unavená, ale asi budeme hodně oslavovat," spěchala do auta.

"Spolupráce byla hodně rychlá, nedalo se to vypilovat," přemýšlela o soutěži Kateřina Šibravová, kterou do boje na brněnském výstavišti vyslalo kutnohorské pivo Dačický. "Holky byly všechny krásné, každá by si vítězství zasloužila. Marcelka je vynikající, prostředí bylo hezké," dodala rodačka z Křečkova. Při točení piva na míru se ji stala menší nehoda, pořádně neuzavřela pípu a pivo prýštilo stále do plné sklenice. "Byla jsem zvyklá na jinou pípu," mávla rukou. "O body u poroty mě tato záležitost ale asi nepřipravila," řekla nakonec.

"Užily jsme si to parádně," zářila po vyhlášení jedna z finalistek soutěže Miss Heineken ČR Sandra Pleskotová a finalistka Miss Kutnohorska 2008. "Pivo piji každý den," prohlásila s nadsázkou dívka, která reprezentovala krušovický pivovar. Jednou z disciplín bylo točení piva na míru. "Byl to trochu nadmíráček, ale povedlo se. Zákazníky neokrádám," uzavřela.


| Autor: René Svoboda | Vydáno dne 06. 03. 2009 | 8229 přečtení
Starý formát tohoto webu najdete zde.
Vyhledávání

Vyhledat text

Hlavní partneři
Drinks Union

Silnice Čáslav

Pojišťovna Uniqa

Vydeko s.r.o.

Drinks Union

Společnost AUTO-Tech Vinoř, s.r.o.

Kohap s.r.o.

Mravcova pojišťovací agentura

Autocombi Holoubek - Kutná Hora

Cestovní kancelář Autocombi Holoubek - Kutná Hora

DBV-ITL, s.r.o.

Controlling Invest spol. s r. o.

Štěpán Pipek

Bižuterie Monika - Poděbrady

Milko - Polabské mlékárny a.s.Partneři
Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.