On-line rozhovor
Odpovědi na vaše dotazy v on-line rozhovoru www.svoboda.info, které jste pokládali Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 Lucii Janečkové, si můžete přečíst zde.
Finálový večer

Miss Kutnohorska a středních Čech se v pátek v Tylově divadle v Kutné Hoře stala osmnáctiletá Lucie Janečková ze Zbraslavic. Cenu pro první vicemiss si odnesla Marcela Vovsová z Mělníka a druhou vicemiss se stala Jana Šimáčková z Roudnice nad Labem. Nejvíce přízně se u fanoušků těšila Kristýna Osúchová, protože na základě hlasování SMS získala titul Miss sympatie Kutnohorska a středních Čech. Prohlédnout si můžete fotogalerii z posledních příprav a generálky zde a z následné after párty v Discobaru Jáma zde.
Ohlasy některých aktérů večera najdete tady, zprávu z Radia Region o plánech Lucie Janečkové si můžete vyslechnout zde.

Finalistky soutěže Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 ve čtvrtek začaly nacvičovat program pro páteční večer v Tylově divadle v Kutné Hoře. Pár fotek ze čtvrtečního odpoledne najdete zde. Můžete si také prohlédnout medailonky jednotlivých soutěžících a rychlou vědomostní soutěž. Videa najdete zde.

Co se stalo...

Miss Junior ČR 2009 zahájena!

Jubilejní 10. ročník Miss Junior Česká republika 2009 pro dívky ve věku 15 až 21 let byl zahájen. na křest přijela či přišla řada celebrit a VIP hostí. Až ze Slovenska zavítala Miss Internet a Miss Junior Slovenská republika, Romana Komarňanská, která večer i moderovala.

Na večeru se objevili i dvorní fotograf Miss Junior Jakub Ludvík, Zuzana Belohorcová, která představila jarní kolekci Faith Connectin. Modely na sebe oblékly: Miss Junior 2008 Michaela Kotalíková, Silvie Řeháková, 2. viceMiss Junior ČR 2008 (ta přítomným doslova vyrazila dech svojí volnou disciplínou ze soutěže - sestavou sportovního aerobicu) a Romana Komarňanská.

Křtu se dále zúčastnili: Eva Čerešňáková - 1. česká viceMiss 2007, Romana Pavelková - finalistka Miss ČR 2008 a ředitelka soutěží Miss Junior Kateřina Hamrová, která představila moderátora 10. ročníku Miss Junior ČR 2009. Historicky nejdražším moderátorem 10. ročníku soutěže Miss Junior (ve smyslu honoráře) je Sagvan Tofi.

"Světová finanční krize soutěž Miss Junior neohrozí," prohlašuje sebevědomě ředitelka soutěží Miss Junior Kateřina Hamrová, která v sobotu oficiálně zahájila jubilejní 10. ročník (Nejen) soutěže krásy Miss Junior ČR 2009.

"Velice mne těší, že soutěž má kromě stálých partnerů i nové zájemce. Filozofie soutěže - otevřeně kritizovat bulimii a anorexii, do které víceméně nutí modelingové agentury dívky či ukazovat dívkám směry zdravého životního způsobu, jsou pro zájemce o spolupráci se značkou Miss Junior podstatným faktorem. Odlišujeme se od soutěží krásy, které dívky ponižují promenádou v plavkách - nemáme ji. Rovněž přihlášení do Miss Junior není podmíněno výškou, váhou ani tělesnými rozměry. Hledáme charisma, ne ramínko na šaty," pokračuje Kateřina Hamrová.

"Nyní se dívky mohou on-line přihlašovat na webových stránkách www.missjunior.cz, v dubnu zahajumeme castingy. Každý region bude mít své semifinalistky, ze kterých finalistky vybereme na konci června a v září čeká dívky federální česko-slovenské finále. Moderátorem bude Sagvan Tofi, kterého jsem si vybrala a přistoupila na jeho podmínky, protože vím, že všem připraví nezapomenutelný večer. Přesto, že jeho honorář je nejvyšším v desetileté hitorii soutěže."

FILOZOFIE SOUTĚŽE:

„Máme ambici zásadně tak změnit celkový pohled a přístup k životnímu stylu modelek. Miss Junior ČR je krásná, charismatická dívka, kterou zajímá život a dění kolem. Zdravý životní způsob patří k jejím prioritám, stejně jako sebevzdělávání. Svůj život žije aktivně, ví, co je IN a kde a v čem jsou její osobnostní trumfy. Zkrátka Miss Junior baví život a je to na ní na první pohled znát! Taková bude Miss Junior Česká republika! Chceme budovat značku životního stylu mladých dívek, nejsme „jen“ soutěží krásy!“ říká Kateřina Hamrová, rozhlasová a televizní moderátorka, ředitelka Miss Junior a pokračuje svým mottem: „Miss Junior už se nestanu, ale ukážu ti, jak ty můžeš!“

Pravidla pro přihlášení do Miss Junior ČR

Soutěže se mohou zúčastnit dívky, které:
- v tomto kalendářním roce dosáhnou věku 15 – 21 let
- mají českou státní příslušnost
- mají k přihlášení případný potřebný souhlas zákonného zástupce
- jsou svobodné
- nemají tetování
- nemají pearcing, především v obličeji a na hlavě (uši)

PŘIHLÁŠENÍ NENÍ PODMÍNĚNO URČITOU VÝŠKOU ANI VÁHOU

Harmonogram soutěže Miss Junior Česká republika 2009 Termíny:

21. února 2009 - vyhlášení 10. ročníku soutěže MJ ČR 2009
22. února – 29. března registrace dívek do soutěže na www.missjunior.cz
4. dubna – 3. května 2009 - 14 regionálních castingů
3. května 2009 – záchytný casting Praha
26. června 2007 nominační večer – výběr finalistek soutěže, zámek Hrubá Skála
2. polovina srpna 2007 - soustředění finalistek
2. září 2007 - finálový galavečer, Praha

Regionální castingy proběhnou v následujících městech:

4. 4. 2009 – České Budějovice
5. 4. 2009 - Karlovy Vary, Plzeň
11. 4. 2009 – Liberec, Most
12. 4. Praha, Středočeský region
18. 4. 2009 – Jihlava, Brno
19. 4. 2009 – (rezerva)
25. 4. 2009 – Olomouc, Ostrava
26. 4. 2009 – Zlín
2. 5. 2009 – Hradec Králové, Pardubice
3. 5. 2009 – Praha - záchytný casting

více podrobností na www.missjunior.cz


| Autor: | Vydáno dne 26. 02. 2009 | 6181 přečtení
Starý formát tohoto webu najdete zde.
Vyhledávání

Vyhledat text

Hlavní partneři
Drinks Union

Silnice Čáslav

Pojišťovna Uniqa

Vydeko s.r.o.

Drinks Union

Společnost AUTO-Tech Vinoř, s.r.o.

Kohap s.r.o.

Mravcova pojišťovací agentura

Autocombi Holoubek - Kutná Hora

Cestovní kancelář Autocombi Holoubek - Kutná Hora

DBV-ITL, s.r.o.

Controlling Invest spol. s r. o.

Štěpán Pipek

Bižuterie Monika - Poděbrady

Milko - Polabské mlékárny a.s.Partneři
Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.