On-line rozhovor
Odpovědi na vaše dotazy v on-line rozhovoru www.svoboda.info, které jste pokládali Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 Lucii Janečkové, si můžete přečíst zde.
Finálový večer

Miss Kutnohorska a středních Čech se v pátek v Tylově divadle v Kutné Hoře stala osmnáctiletá Lucie Janečková ze Zbraslavic. Cenu pro první vicemiss si odnesla Marcela Vovsová z Mělníka a druhou vicemiss se stala Jana Šimáčková z Roudnice nad Labem. Nejvíce přízně se u fanoušků těšila Kristýna Osúchová, protože na základě hlasování SMS získala titul Miss sympatie Kutnohorska a středních Čech. Prohlédnout si můžete fotogalerii z posledních příprav a generálky zde a z následné after párty v Discobaru Jáma zde.
Ohlasy některých aktérů večera najdete tady, zprávu z Radia Region o plánech Lucie Janečkové si můžete vyslechnout zde.

Finalistky soutěže Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 ve čtvrtek začaly nacvičovat program pro páteční večer v Tylově divadle v Kutné Hoře. Pár fotek ze čtvrtečního odpoledne najdete zde. Můžete si také prohlédnout medailonky jednotlivých soutěžících a rychlou vědomostní soutěž. Videa najdete zde.

Co se stalo...

Miss střední Čechy bude vybírat hejtman David Rath

Střední Čechy - PB production a www.svoboda.info vyhlásili pátý ročník soutěže Miss Kutnohorska, která je letos rozšířena na Miss střední Čechy. V současné době mají dívky šanci přihlásit se (zde), soutěž bude mít pak tradiční scénář: Předkola, ve kterých různí porotci vyberou dvanáct finalistek, soustředění a říjnový finálový večer. Mezi tím finalistky absolvují módní přehlídku a případně další akce.

"Ať jdou rozhodně do toho," nerozpakovala se vzkázat ještě nerozhodnutým zájemkyním o soutěž úřadující Miss Kutnohorska Petra Vostrovská. "Může se stát, že vyhraje holka z ulice, kterou jsem byla já. To je nezapomenutelný zážitek," usmívala se. Soutěž je určená především pro dívky, které by se rády věnovaly například modelingu a ještě nemají žádné zkušenosti. "V Miss středních Čech získají poznatky a dovednosti, které se jim v této kariéře určitě budou hodit," zdůraznila Petra Vostrovská, která sama podobnou akci prožívala vůbec poprvé. "Soutěž budu bedlivě sledovat, na holky se moc těším," uzavřela Miss Kutnohorska 2008.

I přes všeobecnou hospodářskou krizi se pořadatelé budou snažit udržet kvalitu finálového večera minimálně na stejné úrovni, na kterou ji nasadily čtyři předchozí ročníky. I když je to ještě předčasné, je již jasný moderátor večera a předseda poroty. "Na spolupráci jsme se dohodli se Středočeským krajem, hejtman David Rath by se večera rád zúčastnil," uvedl jeden z pořadatelů Pavel Bečán. Aktuální informace z průběhu soutěže a dalších příprav najdete na této webové stránce.

Do soutěže se mohou přihlásit svobodné a bezdětné dívky od 15 let, horní věková hranice stanovená není. Dívky musí bydlet a nebo navštěvovat školu ve středních Čechách. Přihlašovací formulář najdete zde.


| Autor: René Svoboda | Vydáno dne 06. 03. 2009 | 6406 přečtení
Starý formát tohoto webu najdete zde.
Vyhledávání

Vyhledat text

Hlavní partneři
Drinks Union

Silnice Čáslav

Pojišťovna Uniqa

Vydeko s.r.o.

Drinks Union

Společnost AUTO-Tech Vinoř, s.r.o.

Kohap s.r.o.

Mravcova pojišťovací agentura

Autocombi Holoubek - Kutná Hora

Cestovní kancelář Autocombi Holoubek - Kutná Hora

DBV-ITL, s.r.o.

Controlling Invest spol. s r. o.

Štěpán Pipek

Bižuterie Monika - Poděbrady

Milko - Polabské mlékárny a.s.Partneři
Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.