On-line rozhovor
Odpovědi na vaše dotazy v on-line rozhovoru www.svoboda.info, které jste pokládali Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 Lucii Janečkové, si můžete přečíst zde.
Finálový večer

Miss Kutnohorska a středních Čech se v pátek v Tylově divadle v Kutné Hoře stala osmnáctiletá Lucie Janečková ze Zbraslavic. Cenu pro první vicemiss si odnesla Marcela Vovsová z Mělníka a druhou vicemiss se stala Jana Šimáčková z Roudnice nad Labem. Nejvíce přízně se u fanoušků těšila Kristýna Osúchová, protože na základě hlasování SMS získala titul Miss sympatie Kutnohorska a středních Čech. Prohlédnout si můžete fotogalerii z posledních příprav a generálky zde a z následné after párty v Discobaru Jáma zde.
Ohlasy některých aktérů večera najdete tady, zprávu z Radia Region o plánech Lucie Janečkové si můžete vyslechnout zde.

Finalistky soutěže Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 ve čtvrtek začaly nacvičovat program pro páteční večer v Tylově divadle v Kutné Hoře. Pár fotek ze čtvrtečního odpoledne najdete zde. Můžete si také prohlédnout medailonky jednotlivých soutěžících a rychlou vědomostní soutěž. Videa najdete zde.

Co se stalo...

Miss začne vybírat finalistky

Kutná Hora - Soutěž pro dívky od 15 let Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 v těchto dnech uzavírá přihlášky. "Zájem o letošní ročník předčil naše očekávání, dorazilo 62 přihlášek," uvedl jeden z organizátorů soutěže Pavel Bečán.

Pátý ročník bude pokračovat podle osvědčeného scénaře: Všechna přihlášená děvčata prodělají tři základní kola. "Koordinaci pohybů odhalí aerobik 9. května, pak nám 23. května dívky předvedou volnou disciplínu, se kterou by chtěli zapůsobit na porotu při finálovém večeru v Tylově divadle a základní část soutěže uzavře sportovní a pohovorová disciplína 13. června, která je spíše relaxační," upřesnil Pavel Bečán. 9. a 23. května se děvčata sejdou v kutnohorském klubu Alfa.

Ve všech třech kolech bude výkony dívek bedlivě sledovat porota, která v polovině června vybere dvanáct finalistek. Ty bude čekat focení oficiálního portrétu, módní přehlídky a také předfinálové soustředění na hotelu Jezerka v Seči u Chrudimi.


| Autor: René Svoboda | Vydáno dne 27. 04. 2009 | 6011 přečtení
Starý formát tohoto webu najdete zde.
Vyhledávání

Vyhledat text

Hlavní partneři
Drinks Union

Silnice Čáslav

Pojišťovna Uniqa

Vydeko s.r.o.

Drinks Union

Společnost AUTO-Tech Vinoř, s.r.o.

Kohap s.r.o.

Mravcova pojišťovací agentura

Autocombi Holoubek - Kutná Hora

Cestovní kancelář Autocombi Holoubek - Kutná Hora

DBV-ITL, s.r.o.

Controlling Invest spol. s r. o.

Štěpán Pipek

Bižuterie Monika - Poděbrady

Milko - Polabské mlékárny a.s.Partneři
Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.