On-line rozhovor
Odpovědi na vaše dotazy v on-line rozhovoru www.svoboda.info, které jste pokládali Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 Lucii Janečkové, si můžete přečíst zde.
Finálový večer

Miss Kutnohorska a středních Čech se v pátek v Tylově divadle v Kutné Hoře stala osmnáctiletá Lucie Janečková ze Zbraslavic. Cenu pro první vicemiss si odnesla Marcela Vovsová z Mělníka a druhou vicemiss se stala Jana Šimáčková z Roudnice nad Labem. Nejvíce přízně se u fanoušků těšila Kristýna Osúchová, protože na základě hlasování SMS získala titul Miss sympatie Kutnohorska a středních Čech. Prohlédnout si můžete fotogalerii z posledních příprav a generálky zde a z následné after párty v Discobaru Jáma zde.
Ohlasy některých aktérů večera najdete tady, zprávu z Radia Region o plánech Lucie Janečkové si můžete vyslechnout zde.

Finalistky soutěže Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 ve čtvrtek začaly nacvičovat program pro páteční večer v Tylově divadle v Kutné Hoře. Pár fotek ze čtvrtečního odpoledne najdete zde. Můžete si také prohlédnout medailonky jednotlivých soutěžících a rychlou vědomostní soutěž. Videa najdete zde.

Co se stalo...

Oslava? Písnička v rádiu a řízky

Vrdy První dny s tituly Miss Kutnohorska 2008 a Miss sympatie si užívá Petra Vostrovská. Jaké bylo přivítání doma?

"Příbuzní mi nalepili na auto plakát "Vozím Miss Kutnohorska, ten jsem ale už sundala," smála se vítězka letošního ročníku soutěže. V pátek přemýšlela o tom, co ji čeká v pondělí ve školce, kde učí. "V pondělí jsme měli prázdninový provoz," vysvětlovala, proč bonbony pro děti zatím odložila a vrátila se k víkendovému návratu domů: "Přivítání bylo ohromné, Vrdy jsou jedna velká rodina. Byla to úplná paráda. V sobotu maminka udělala k obědu řízky a také mi nechali zahrát písničku v rádiu."

Hodně v provozu byl také mobilní telefon Petry Vostrovské. "Nestačila jsem vymazávat SMSky, bylo jich hodně," zářila novopečená Miss Kutnohorska. Hodně ve střehu teď musí být její přítel. "Všechno nese dobře," uzavřela Petra Vostrovská, která v pondělí asistovala u oslav stého výročí kutnohorského fotbalu a osmdesátého výročí Sparty.


| Autor: René Svoboda | Vydáno dne 28. 10. 2008 | 6286 přečtení
Starý formát tohoto webu najdete zde.
Vyhledávání

Vyhledat text

Hlavní partneři
Drinks Union

Silnice Čáslav

Pojišťovna Uniqa

Vydeko s.r.o.

Drinks Union

Společnost AUTO-Tech Vinoř, s.r.o.

Kohap s.r.o.

Mravcova pojišťovací agentura

Autocombi Holoubek - Kutná Hora

Cestovní kancelář Autocombi Holoubek - Kutná Hora

DBV-ITL, s.r.o.

Controlling Invest spol. s r. o.

Štěpán Pipek

Bižuterie Monika - Poděbrady

Milko - Polabské mlékárny a.s.Partneři
Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.