On-line rozhovor
Odpovědi na vaše dotazy v on-line rozhovoru www.svoboda.info, které jste pokládali Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 Lucii Janečkové, si můžete přečíst zde.
Finálový večer

Miss Kutnohorska a středních Čech se v pátek v Tylově divadle v Kutné Hoře stala osmnáctiletá Lucie Janečková ze Zbraslavic. Cenu pro první vicemiss si odnesla Marcela Vovsová z Mělníka a druhou vicemiss se stala Jana Šimáčková z Roudnice nad Labem. Nejvíce přízně se u fanoušků těšila Kristýna Osúchová, protože na základě hlasování SMS získala titul Miss sympatie Kutnohorska a středních Čech. Prohlédnout si můžete fotogalerii z posledních příprav a generálky zde a z následné after párty v Discobaru Jáma zde.
Ohlasy některých aktérů večera najdete tady, zprávu z Radia Region o plánech Lucie Janečkové si můžete vyslechnout zde.

Finalistky soutěže Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 ve čtvrtek začaly nacvičovat program pro páteční večer v Tylově divadle v Kutné Hoře. Pár fotek ze čtvrtečního odpoledne najdete zde. Můžete si také prohlédnout medailonky jednotlivých soutěžících a rychlou vědomostní soutěž. Videa najdete zde.

Co se stalo...

Prezident Klaus zasáhl do Miss Kutnohorska

Kutná Hora - Každý, kdo připravoval nějakou kulturní, sportovní či jinou akci jistě ví, že se nikdy nic neobejde bez komplikací. Miss Kutnohorska letos potkala velká patálie: S termínem finálového večera.

Finálový večer byl původně plánovaný v kutnohorském Tylově divadle na pátek 17. října. Na tento den byli nasmlouvaní účinkující, včetně moderátora Petra Vondráčka. Jenže do příprav se vložil prezident Václav Klaus, který na tento termín vyhlásil volby a jedna z volebních místností je instalována právě v Tylově divadle. "Je to pro nás velký problém, například Petr Vondráček má na jiné uvažované dny nasmlouvané jiné akce," uvedl jeden z pořadatelů Pavel Bečán.

Finále Miss Kutnohorska 2008 se proto uskuteční 24. října. "Finálový večer na kvalitě neutrpí, už jsme téměř jistě dohodnutí s jiným kvalitním moderátorem," naznačil Pavel Bečán. O konkrétním jméně hovořit zatím nechtěl.


| Autor: René Svoboda | Vydáno dne 29. 07. 2008 | 3651 přečtení
Starý formát tohoto webu najdete zde.
Vyhledávání

Vyhledat text

Hlavní partneři
Drinks Union

Silnice Čáslav

Pojišťovna Uniqa

Vydeko s.r.o.

Drinks Union

Společnost AUTO-Tech Vinoř, s.r.o.

Kohap s.r.o.

Mravcova pojišťovací agentura

Autocombi Holoubek - Kutná Hora

Cestovní kancelář Autocombi Holoubek - Kutná Hora

DBV-ITL, s.r.o.

Controlling Invest spol. s r. o.

Štěpán Pipek

Bižuterie Monika - Poděbrady

Milko - Polabské mlékárny a.s.Partneři
Kalendář
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.