On-line rozhovor
Odpovědi na vaše dotazy v on-line rozhovoru www.svoboda.info, které jste pokládali Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 Lucii Janečkové, si můžete přečíst zde.
Finálový večer

Miss Kutnohorska a středních Čech se v pátek v Tylově divadle v Kutné Hoře stala osmnáctiletá Lucie Janečková ze Zbraslavic. Cenu pro první vicemiss si odnesla Marcela Vovsová z Mělníka a druhou vicemiss se stala Jana Šimáčková z Roudnice nad Labem. Nejvíce přízně se u fanoušků těšila Kristýna Osúchová, protože na základě hlasování SMS získala titul Miss sympatie Kutnohorska a středních Čech. Prohlédnout si můžete fotogalerii z posledních příprav a generálky zde a z následné after párty v Discobaru Jáma zde.
Ohlasy některých aktérů večera najdete tady, zprávu z Radia Region o plánech Lucie Janečkové si můžete vyslechnout zde.

Finalistky soutěže Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 ve čtvrtek začaly nacvičovat program pro páteční večer v Tylově divadle v Kutné Hoře. Pár fotek ze čtvrtečního odpoledne najdete zde. Můžete si také prohlédnout medailonky jednotlivých soutěžících a rychlou vědomostní soutěž. Videa najdete zde.

Co se stalo...

Přijme starosta Zbraslavic vítězku na radnici?

Kutná Hora - Finálovým večerem v Tylově divadle v pátek večer skončila soutěž Miss Kutnohorska a středních Čech 2009. Petra Vostrovská předala korunku své nástupkyni - osmnáctileté Lucii Janečkové ze Zbraslavic. Tu na pomyslné stupně vítězů doprovodily Marcela Vovsová z Mělníka a Jana Šimáčková z Roudnice nad Labem. Miss sympatie zvolili fanoušci prostřednictvím SMS zpráv. Velkou radost z tohoto titulu měla Kristýna Osúchová.

Slavila až do rána

"Pořád tomu nevěřím," svěřila se roztřeseným hlasem šťastná vítězka hned po závěrečném ceremoniálu, která hned počítala s oslavou na after párty v Discobaru Jáma hotelu Mědínek. "Oslavovat budu asi hodně, zítra ráno nevstanu," smála se. Sice ji trochu zaskočila otázka, jak se slaví takový titul Miss Kutnohorska a středních Čech, ovšem při vstupu do Jámy už měla jasno. Taneční parket ji patřil až do sobotních ranních hodin a gratulace přijímala ze všech stran.

Jako volnou disciplínu si Lucie Janečková vybrala mažoretkové vystoupení a to přesto, že mažoretkou nikdy nebyla. "Holky mi hodně pomohly, mažoretkám se věnují hodně," upozornila a dodala: "Vedly mě, díky nim jsem vystoupení dala takto dohromady."

Lucie Janečková také spolupracovala se zbraslavickým starostou Ondřejem Havlovicem, který na ni bude určitě náležitě pyšný. "Rád bude, musím mu hned napsat SMSku," hledala rychle mobilní telefon. Třeba se Lucie Janečková dočká podobného přijetí na radnici, jako nedávno fotbalisté po historickém postupu do I. B třídy.

Miss Kutnohorska 2009 a středních Čech nebyla soutěží jen jednoho večera, začala už na začátku roku 2009. A co kromě večera na Lucii Janečkovou nejvíce zapůsobilo? "Strašně se mi líbilo soustředění," neváhala s odpovědí.

Neúčast v nejlepší pětce obrečela

"Super," vyhrkla Miss sympatie Kristýna Osúchová. "Za tuto cenu jsem strašně ráda," svěřila se a dodala: "Popravdě: Když jsem se nedostala do nejlepší pětky, dost jsem to obrečela. Všechny jsme do soutěže šly s tím, že chceme vyhrát." Titul Miss sympatie si Kristýna Osúchová nesmírně váží. "Neudílí ji porota, ale fanoušci SMSkami, za podporu jsem hodně ráda," poděkovala na dálku.

Nejsilnějším zážitkem novopečené Miss sympatie Kristýny Osúchové bylo kromě finálového večera soustředění v hotelu Jezerka na Seči. "Hlavně rozcvička," smála se a neznalým situace naznačila: "Kondiční trenér Jakub Svoboda nejprve stanovil rozvičku na půl osmé a pak přišel v džínách a vůbec se neběhalo. Tak to byl nejsilnější zážitek."

Spolu se svými kolegyněmi také dorazila na after párty do Jámy. "Ještě zítra tomu ale nebudu moct uvěřit," řekla a dodala: "Zítra spát asi moc nebudu, protože už mám jiné plány. Pojedu do Čáslavi a pak do Vilémova na diskotéku."

Z letadla vyskočí až na jaře

I. Vicemiss Marcela Vovsová posbírala celkem tři ceny. "Určitě jsem to nečekala, jsem strašně šťastná," vyznala se. "Získala jsem nové zkušenosti i nové kamarádky a hlavně jsem trochu odstranila mojí nervozitu. To je pokrok. Ráno sice nervozita trochu byla, ale s postupem času opadla. Už při volné discilíně ze mě všechno spadlo a večer jsem si užívala," usmívala se. Marcela Vovsová přitom patřila z finálové desítky k nejzkušenějším dívkám: Účast v Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 byla její pátou v podobných soutěžích. "Každá soutěž je něčím výjimečná, každá má něco do sebe. Vždy jde o krásu, inteligenci a sympatie," uvedla.

Jeden velký sen si Marcela Vovsová už splnila: Dělá práci, která ji baví. "Pracuji na psychiatrickém oddělení v léčebně v Bohnicích, přesně na oddělení neklidu," prozradila a upřesnila: "Na oddělení neklidu přijímáme pacienty, které jsou v akutní fázi psychického onemocnění. Jsou agresivní jak vůči sobě, tak i k ostatním."

Marcela Vovsová hodně toužila po ceně Miss fajnzona.cz, kterou byl tandemový seskok z letadla. Ten nakonec vyhrála. "Láká mě to, miluji adrenalin. Zkusila jsem už strašně moc věcí, jako třeba let v akrobatickém letadle nebo rallye," podotkla a nakonec dodala: "Na termínu skoku se ještě musíme domluvit, doufám, že to bude co nejdříve. Vzhledem k počasí to ale bude až na jaře."

Další finále ji čeká už za týden

Umístění v první trojce II. vicemiss Kutnohorska a středních Čech 2009 Jana Šimáčková nečekala. "Je tady spousta krásných holek a před finále tady byly velké nervy. Proto jsem hrozně šťastná," naznačila. Ale přece jen - každá z dívek chtěla vyhrát. Není proto třetí místo pro Janu Šimáčkovou malým zklamáním? "To ne, za třetí místo jsem ráda. Lucka si vítězství zaslouží," gratulovala.

Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 byla pro Janu Šimáčkovou obrovskou zkušeností. "Poznala jsem skvělé holky, všechno probíhalo velice dobře. Vůbec nejlepší kromě finálového večera bylo soustředění a vířivka," podělila se o své dojmy. Se soutěžemi Miss ale nekončí, už za týden se bude ucházet o další korunku. "Miss královská Kadaň," upřesnila a odešla na after párty do Jámy. "Zítra bude asi kocovina," smála se nakonec.

Korunku předala Petra Vostrovská

Kralování finálovým večerem v Tylově divadle skončilo Petře Vostrovské, Miss Kutnohorska 2008. "Vůbec mi to není líto, celý rok jsem si užila. Přišel pravý čas pro další," zdůraznila. A jak je spokojená s letošními výsledky soutěže? "Myslím, že to dopadlo dobře," zakončila.

Petr Vondráček, který diváky i finalistky večerem v Tylově divadle provázel, měl vytipovanou jinou favoritku na vítězství. "Na vítězství jsem tipoval Marcelu Vovsovou a nebo Janu Šimáčkovou," prozradil a dodal: "Lucie Janečková se mi také líbila, ale nebyla mojí favoritkou." A co podle Petra Vondráčka u poroty rozhodlo? "Vítězka vypadá zdravě, je kyprá a myslím, že se dobře postará o rodinu," řekl čerstvý otec.

Starosta vidí perspektivu Lenky Jeřábkové

Zuzana Moravčíková, náměstkyně středočeského hejtmana Davida Ratha, která ho v porotě zastoupila, byla s průběhem pátečního finálového večera spokojená. "Hlavně se mi líbilo, že program měl spád a neměl žádné zbytečné prostoje. Večer byl dobře zorganizovaný," řekla a pochválila finalistky: "Děvčata jsou krásná, mládí je hezké celkově." Zuzana Moravčíková přiznala, že na vítězství měla jinou favoritku. "Vůbec mi to ale nevadí, byla na druhém místě," naznačila.

Už při předávání hlavní ceny starosta Kutné Hory Ivo Šalátek přiznal, že měl v hodnocení zmatek. "Čím je člověk starší, líbí se mu snad všechny ženské, navíc, když jsou v tak mladém věku," smál se a doplnil: "Měly krásné vystupování, krásně se usmívaly. Jedničku jsem dal nejprve jedné, pak druhé, třetí. Skoro jsem vystřídal všechny." A vyhrála favoritka kutnohorského starosty? "Moje favoritka byla druhá, ale perspektivku vidím u Lenky Jeřábkové. Byla jednou z nejmladších, byla u ní vidět ještě nezkušenost. Pokud ale vytrvá, za dva, tři roky něco dokáže," prorokoval Ivo Šalátek.

Několika soutěžemi Miss, včetně Miss Kutnohorska, prošla Lenka Volfová, čerstvá držitelka titulu iMiss pláž 2009 a první vicemiss iMiss 2009. "Večer byl hezký a vítězka byla mojí favoritkou hned od začátku. Na jevišti zářila," hlásila spokojeně. Další "misskou" v porotě byla Miss sympatie aerobik 2008 Klára Novotná. "Večer byl super zorganizovaný, všechno proběhlo hladce," hodnotila program. Favoritkou Kláry Novotné byla Marcela Vovsová. "I tak jsem spokojená. Teď to oslavíme, vítězky to musí zapít a já jim fandím," uzavřela.

Fotky ze čtvrtečních příprav jsou zde,
z pátečních příprav a generálky jsou zde,
z finálového večera jsou zde,
a z after párty z Jámy jsou zde.


| Autor: René Svoboda | Vydáno dne 24. 10. 2009 | 13926 přečtení
Starý formát tohoto webu najdete zde.
Vyhledávání

Vyhledat text

Hlavní partneři
Drinks Union

Silnice Čáslav

Pojišťovna Uniqa

Vydeko s.r.o.

Drinks Union

Společnost AUTO-Tech Vinoř, s.r.o.

Kohap s.r.o.

Mravcova pojišťovací agentura

Autocombi Holoubek - Kutná Hora

Cestovní kancelář Autocombi Holoubek - Kutná Hora

DBV-ITL, s.r.o.

Controlling Invest spol. s r. o.

Štěpán Pipek

Bižuterie Monika - Poděbrady

Milko - Polabské mlékárny a.s.Partneři
Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.