On-line rozhovor
Odpovědi na vaše dotazy v on-line rozhovoru www.svoboda.info, které jste pokládali Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 Lucii Janečkové, si můžete přečíst zde.
Finálový večer

Miss Kutnohorska a středních Čech se v pátek v Tylově divadle v Kutné Hoře stala osmnáctiletá Lucie Janečková ze Zbraslavic. Cenu pro první vicemiss si odnesla Marcela Vovsová z Mělníka a druhou vicemiss se stala Jana Šimáčková z Roudnice nad Labem. Nejvíce přízně se u fanoušků těšila Kristýna Osúchová, protože na základě hlasování SMS získala titul Miss sympatie Kutnohorska a středních Čech. Prohlédnout si můžete fotogalerii z posledních příprav a generálky zde a z následné after párty v Discobaru Jáma zde.
Ohlasy některých aktérů večera najdete tady, zprávu z Radia Region o plánech Lucie Janečkové si můžete vyslechnout zde.

Finalistky soutěže Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 ve čtvrtek začaly nacvičovat program pro páteční večer v Tylově divadle v Kutné Hoře. Pár fotek ze čtvrtečního odpoledne najdete zde. Můžete si také prohlédnout medailonky jednotlivých soutěžících a rychlou vědomostní soutěž. Videa najdete zde.

Co se stalo...

Uchazečky o finále nejprve prověřila Martina

Kutná Hora - První předkolo v sobotu v kutnohorském klubu Alfa odstartovalo další ročník soutěže Miss Kutnohorska a středních Čech. Přihlášené dívky si vzala do parády cvičitelka Martina Šafaříková, která s nimi prošla základní kroky aerobiku.

Porotci tak poznali, jak které z uchazeček o finále dokáže koordinovat pohyby, a jak se vyrovná se zájmem fotografů a publika.

"Holek přišlo málo, to mě mrzí," nechala se slyšet jedna z porotkyň prvního předkola, úřadující Miss Kutnohorska Petra Vostrovská. Ta měla možnost vidět jen několik z více jak šedesátky přihlášených dívek. "Samozřejmě jsem si vzpomněla, jak jsme tady před rokem takto skákaly my," smála se Petra Vostrovská.

Ve druhém předkole, které se uskuteční v sobotu 23. května 2009 v klubu Alfa v Kutné Hoře, už půjde do tuhého: Dívky předvedou svou volnou disciplínu, se kterou by případně rády zapůsobily na porotce při finálovém večeru v kutnohorském Tylově divadle v pátek 23. října 2009.


| Autor: René Svoboda | Vydáno dne 09. 05. 2009 | 6226 přečtení
Starý formát tohoto webu najdete zde.
Vyhledávání

Vyhledat text

Hlavní partneři
Drinks Union

Silnice Čáslav

Pojišťovna Uniqa

Vydeko s.r.o.

Drinks Union

Společnost AUTO-Tech Vinoř, s.r.o.

Kohap s.r.o.

Mravcova pojišťovací agentura

Autocombi Holoubek - Kutná Hora

Cestovní kancelář Autocombi Holoubek - Kutná Hora

DBV-ITL, s.r.o.

Controlling Invest spol. s r. o.

Štěpán Pipek

Bižuterie Monika - Poděbrady

Milko - Polabské mlékárny a.s.Partneři
Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.