On-line rozhovor
Odpovědi na vaše dotazy v on-line rozhovoru www.svoboda.info, které jste pokládali Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 Lucii Janečkové, si můžete přečíst zde.
Finálový večer

Miss Kutnohorska a středních Čech se v pátek v Tylově divadle v Kutné Hoře stala osmnáctiletá Lucie Janečková ze Zbraslavic. Cenu pro první vicemiss si odnesla Marcela Vovsová z Mělníka a druhou vicemiss se stala Jana Šimáčková z Roudnice nad Labem. Nejvíce přízně se u fanoušků těšila Kristýna Osúchová, protože na základě hlasování SMS získala titul Miss sympatie Kutnohorska a středních Čech. Prohlédnout si můžete fotogalerii z posledních příprav a generálky zde a z následné after párty v Discobaru Jáma zde.
Ohlasy některých aktérů večera najdete tady, zprávu z Radia Region o plánech Lucie Janečkové si můžete vyslechnout zde.

Finalistky soutěže Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 ve čtvrtek začaly nacvičovat program pro páteční večer v Tylově divadle v Kutné Hoře. Pár fotek ze čtvrtečního odpoledne najdete zde. Můžete si také prohlédnout medailonky jednotlivých soutěžících a rychlou vědomostní soutěž. Videa najdete zde.

Co se stalo...

Úřadující miss Petra Vostrovská: "Nejsem dračice"

Kutná Hora - Uplynulý rok, který patřil Petře Vostrovské, pomalu končí. Miss Kutnohorska 2008 předá v pátek 23. října v Tylově divadle korunku své nástupkyni - Miss Kutnohorska a středních Čech 2009. Průběh letošního ročníku učitelka z mateřské školy ve Vrdech samozřejmě bedlivě sleduje. "Jenom mě mrzelo, že jsem se nemohla zúčastnit soustředění. Schvátila mě nemoc," litovala.

Jedna z porotkyň pátečního večera Petra Vostrovská si už mezi dvanáctkou finalistek vyhlédla svou favoritku. Jenže vše se v divadle může radikálně změnit. "V každém případě u mě zvítězí přirozenost," naznačila a doplnila: "Také mě přesvědčí nápaditost ve volné disciplíně. Aby měla šmrnc." Petra Vostrovská si letos program užije z hlediště, ovšem přesně bude vědět, co prožívají děvčata v zákulisí. "Holky budou nervozní a vystresované, v zákulisí se je budu snažit podporovat," slíbila s tím, že právě shon finálového večera dívkám nezávidí. "Na druhou stranu si večer užijí a bude pro ně nezapomenutelným zážitkem," upozornila.

Finálový večer v Tylově divadle neskončí, pokračovat bude "After party" v Discobaru Jáma v hotelu Mědínek. A s vítězkami bude s největší pravděpodobností slavit i Petra Vostrovská, která za poslední rok v souvislostí se soutěží Miss Kutnohorska zažila spoustu nových věcí. "Rok byl hodně pestrý a příjemný," vzpomínala. Také si prošla změnou partnera, kterou ovšem do spojistosti se soutěží nedala. "Vím, že se říká, že každá miss změní partnera, u mě šlo ale o jinou záležitost," naznačila.

Nedávno se Petra Vostrovská zúčastnila i další soutěže - Miss zlatého moku. Plánuje do budoucna i další podobné akce? "V žádném případě žádnou další miss neplánuji," podotkla kategoricky. "Nejsem typ, který by se předváděl a také nejsem taková dračice, která do toho půjde," řekla a dodala: "Momentálně mě trápí zdravotní problémy a hodně času trávím po nemocnicích. Zůstávám ale optimistkou a užívám si každou hezkou chvilku."


| Autor: René Svoboda | Vydáno dne 20. 10. 2009 | 8623 přečtení
Starý formát tohoto webu najdete zde.
Vyhledávání

Vyhledat text

Hlavní partneři
Drinks Union

Silnice Čáslav

Pojišťovna Uniqa

Vydeko s.r.o.

Drinks Union

Společnost AUTO-Tech Vinoř, s.r.o.

Kohap s.r.o.

Mravcova pojišťovací agentura

Autocombi Holoubek - Kutná Hora

Cestovní kancelář Autocombi Holoubek - Kutná Hora

DBV-ITL, s.r.o.

Controlling Invest spol. s r. o.

Štěpán Pipek

Bižuterie Monika - Poděbrady

Milko - Polabské mlékárny a.s.Partneři
Kalendář
<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.